04653.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04653.15DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04653.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 04653.15DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04653.15DR
Tau Wae 04653.15DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95055 pcs Pepa Raraunga 04653.15DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 465 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 04653.15
04653.15DR-ND
0465315DR
F3670TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 31.7 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
DC Resistance 0.021 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga PSE, UMF
Ngā Hua e hāngai ana
04651
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ESD SMOCK WH SNPS SM 1 PCKT
I roto i te taonga: 3423 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MALE 40POS 4ROWS GOLD SMD
I roto i te taonga: 12431 pcs
Tikiake: 0465561145.pdf
RFQ
04653
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ESD SMOCK WH SNPS LG 1 PCKT
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 104POS MALE GOLD
Tikiake: 0465371200.pdf
Whakaahuatanga: ESD SMOCK WH SNPS MD 1 PCKT
Whakaahuatanga: ESD SMOCK WH SNPS 2XL 1 PCKT
04651.25DR
04651.25DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
Tikiake: 04651.25DR.pdf
Whakaahuatanga: SPOX BMI SINGLE ROW 1X6 CKTS
Whakaahuatanga: ESD SMOCK WH SNPS XL 1 PCKT
Whakaahuatanga: HEATSINK HOOK
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 104POS FEMALE GOLD
Whakaahuatanga: SPOX BMI SINGLE ROW 1X6 CIRCUITS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel