04643.15DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04643.15DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04643.15DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 04643.15DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04643.15DR
Tau Wae 04643.15DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 3.15A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118327 pcs Pepa Raraunga 04643.15DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm)
Raupapa NANO²® 464 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 04643.15
04643.15DR-ND
0464315DR
F3664TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 8.05 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
DC Resistance 0.0206 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga PSE, UMF
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: TEN60 RA RECPT. ASSY
I roto i te taonga: 17460 pcs
Tikiake: 0464363002.pdf
RFQ
04641.25DR
04641.25DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 110446 pcs
Tikiake: 04641.25DR.pdf
RFQ
04642
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ESD SMOCK BL SNPS PKT LG
Tikiake:
Whakaahuatanga: TEN60 R/A RECPT ASSY 2P-15S-2P
Tikiake: 0464361241.pdf
Whakaahuatanga: TEN60 4P-4S PLUG HOUSING W/ TPA
Whakaahuatanga: TEN60 R/A RECPT ASSY 10P-24S
04643
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ESD SMOCK BL SNPS PKT XL
Tikiake:
Whakaahuatanga: TEN60 4P-4S RECEPTACLE HSG
Whakaahuatanga: ESD SMOCK BL SNPS PKT MD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel