04611.25ERT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04611.25ERT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04611.25ERT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 04611.25ERT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04611.25ERT
Tau Wae 04611.25ERT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4313 pcs Pepa Raraunga 04611.25ERT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Raupapa Nano²® Telelink® 461 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 04611.25T Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 16.5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.11 Ohms Whakatauranga onamata 1.25A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UR Nga tono Telecom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
04611.25EER
04611.25EER
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 600VAC 80VDC 2SMD
I roto i te taonga: 71581 pcs
Tikiake: 04611.25EER.pdf
RFQ
04611.25ER16
04611.25ER16
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 96222 pcs
Tikiake: 04611.25ER16.pdf
RFQ
04611.25ER
04611.25ER
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC/80VDC
Tikiake: 04611.25ER.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN RCPT VERT 4POS W/GUIDES
Tikiake: 0461120403.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT VERT 6POS W/O GUIDES
Tikiake: 0461120601.pdf
04611
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: TRUSTAT FLR MT GND 15'
Tikiake:
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 10-26AWG
Whakaahuatanga: HEADER RECEPT VERT 12MM LPH
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER FOR 8MM TB 2POS
Whakaahuatanga: CONN RCPT VERT 2POS W/GUIDES
Whakaahuatanga: CONN RCPT VERT 2POS W/O GUIDES
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel