045901.5ER
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045901.5ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045901.5ER
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 045901.5ER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045901.5ER
Tau Wae 045901.5ER Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.5A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102143 pcs Pepa Raraunga 045901.5ER.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.285" L x 0.170" W x 0.120" H (7.24mm x 4.32mm x 3.05mm) Raupapa PICO® 459
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa R45901.5ER
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.65
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.08 Ohms
Whakatauranga onamata 1.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga CSA, UL