045801.6DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045801.6DR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045801.6DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 1.6A 48VAC 75VDC
Ngā Rauemi: 045801.6DR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045801.6DR
Tau Wae 045801.6DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 1.6A 48VAC 75VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101162 pcs Pepa Raraunga 045801.6DR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 75V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 48V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.062" W x 0.062" H (3.18mm x 1.58mm x 1.58mm) Raupapa NANO²® 458
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 45801.6
F2930TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.562
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.092 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 195POS FEMALE GOLD
I roto i te taonga: 5626 pcs
Tikiake: 0458020015.pdf
RFQ
0458007.DR
0458007.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 7A 32VAC 63VDC 1206
I roto i te taonga: 111066 pcs
Tikiake: 0458007.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 4A 32VAC 75VDC 1206
Tikiake: 0458004.DR.pdf
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 299POS FEMALE GOLD
Tikiake: 0458020123.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 5A 32VAC 75VDC 1206
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 3A 48VAC 75VDC 1206
Whakaahuatanga: CONN HD ARRAY 143POS FEMALE GOLD