0455.500MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0455.500MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0455.500MR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0455.500MR
Tau Wae 0455.500MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5090 pcs Pepa Raraunga 0455.500MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 455
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 0455.500
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.143
DC Resistance 0.305 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: POWER DOCK PWR SOCKET 250V VERT
I roto i te taonga: 4727 pcs
Tikiake:
RFQ
04549
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ERGOCLEAN WRST STRP 12' BK 4MM
I roto i te taonga: 5389 pcs
Tikiake: 04549.pdf
RFQ
04550
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: ERGOCLEAN WRISTBAND
Tikiake: 04550.pdf
Whakaahuatanga: ADJ BL WRST STRP 6' CRD 4MM SNP
Whakaahuatanga: PWR DOCK MOD PLUG 250V R/A SLD
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 250V VERT SLD 2POS
Whakaahuatanga: ERGOCLEAN WRST STRP 6' BK 4MM