045203.5MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045203.5MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045203.5MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 045203.5MR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045203.5MR
Tau Wae 045203.5MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5346 pcs Pepa Raraunga 045203.5MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 452
Wā Whakautu Slow Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa F1348DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 26.53
DC Resistance 0.0224 Ohms Whakatauranga onamata 3.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A