0452.500MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0452.500MRSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 0452.500MRSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0452.500MRSN
Tau Wae 0452.500MRSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86231 pcs Pepa Raraunga 0452.500MRSN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
Raupapa 452 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa 452.500MRSN Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.24 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.7 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A