045106.3MR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
045106.3MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 045106.3MR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 045106.3MR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 045106.3MR
Tau Wae 045106.3MR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5816 pcs Pepa Raraunga 045106.3MR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²® 451