| Tau Wae | 045101.6MR | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5252 pcs | Pepa Raraunga | 045101.6MR.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Raupapa | NANO²® 451 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | 2-SMD, Square End Block | Ētahi Ingoa | 045101.6MR-ND F2253TR R45101.6 R45101.6MR |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 1.06 |
| DC Resistance | 0.058 Ohms | Whakatauranga onamata | 1.6A |
| Tae | - | Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A |