| Tau Wae | 04483.15MR | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 102759 pcs | Pepa Raraunga | 04483.15MR.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) | Raupapa | NANO²® 448 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 1.81 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Resistance | 0.023 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 3.15A | Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A | Whakaaetanga | CSA, UL, PSE |