0443.500DRLC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0443.500DRLC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0443.500DRLC
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 500MA 280VAC
Ngā Rauemi: 0443.500DRLC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0443.500DRLC
Tau Wae 0443.500DRLC Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 500MA 280VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64366 pcs Pepa Raraunga 0443.500DRLC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 280V Rahi / Rahi 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm)
Raupapa Nano²® 443LC Wā Whakautu Slow
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-SMD, Square End Block
Ētahi Ingoa F9974DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.61 Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0443.500DR
0443.500DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 82304 pcs
Tikiake: 0443.500DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 114231 pcs
Tikiake: 0443001.DR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN PLUG 8POS 3MM DUAL ROW