04401.75WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04401.75WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04401.75WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 1.75A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04401.75WRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04401.75WRA
Tau Wae 04401.75WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 1.75A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92024 pcs Pepa Raraunga 04401.75WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Raupapa 440A
Wā Whakautu - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa F9990DKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.3312
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 1.75A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A