| Tau Wae | 044001.5WR | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BRD MNT 1.5A 50VAC/VDC 1206 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 146303 pcs | Pepa Raraunga | 044001.5WR.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 50V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 50V |
| Rahi / Rahi | 0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm) | Raupapa | 440 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C | Momo Tae | Surface Mount |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 0.50652 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Resistance | 0.1759 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 1.5A | Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A | Whakaaetanga | CSA, UL |