0440003.WRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0440003.WRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0440003.WRA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0440003.WRA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0440003.WRA
Tau Wae 0440003.WRA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 3A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93010 pcs Pepa Raraunga 0440003.WRA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.033" H (3.20mm x 1.63mm x 0.84mm) Raupapa 440A
Wā Whakautu - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa F9993CT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.232
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A