0440.500WRA
0440.500WRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 500MA 63VAC/VDC
I roto i te taonga: 114154 pcs
Tikiake: 0440.500WRA.pdf
RFQ
0440002.WR
0440002.WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 2A 32VAC/VDC 1206
I roto i te taonga: 135717 pcs
Tikiake: 0440002.WR.pdf
RFQ
0440.750WRA
0440.750WRA
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 750MA 63VAC/VDC
Tikiake: 0440.750WRA.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0440.250WR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel