04381.25WRA
04381.25WRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 1.25A 63V FAST AECQ 1206
I roto i te taonga: 110341 pcs
Tikiake: 04381.25WRA.pdf
RFQ
043803.5WRGT
043803.5WRGT
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BD MT 3.5A 12VAC 32VDC 0603