04371.75WRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04371.75WRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04371.75WRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.75A 63VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04371.75WRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04371.75WRP
Tau Wae 04371.75WRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.75A 63VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145275 pcs Pepa Raraunga 04371.75WRP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm) Raupapa 437
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.075 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.27 Ohms
Whakatauranga onamata 1.75A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
04371.25WR
04371.25WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 1.25A 63VAC/VDC
I roto i te taonga: 141324 pcs
Tikiake: 04371.25WR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
I roto i te taonga: 66678 pcs
Tikiake: 0437436001.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD
Tikiake: 0437436102.pdf
04371.25WRA
04371.25WRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.25A 63VAC/VDC
Tikiake: 04371.25WRA.pdf
Whakaahuatanga: CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD
Whakaahuatanga: CONN MODULAR JACK
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 3.5A 32VAC/35VDC