0437.250WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0437.250WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0437.250WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0437.250WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0437.250WR
Tau Wae 0437.250WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121904 pcs Pepa Raraunga 0437.250WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.064" W x 0.032" H (3.20mm x 1.63mm x 0.82mm) Raupapa 437
Wā Whakautu Fast Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa F2877DKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.003
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 2.29 Ohms
Whakatauranga onamata 250mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UR