04331.75NR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
04331.75NR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04331.75NR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.75A 63VAC/VDC
Ngā Rauemi: 04331.75NR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04331.75NR
Tau Wae 04331.75NR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.75A 63VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga 04331.75NR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm) Raupapa 433
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa F1385TR
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.15
DC Resistance 0.05 Ohms Whakatauranga onamata 1.75A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
043301.5NR
043301.5NR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 1.5A 63VAC/VDC 1206
I roto i te taonga: 5143 pcs
Tikiake: 043301.5NR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 2POS 7.50MM NAT
I roto i te taonga: 526970 pcs
Tikiake: 0433351002.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 3POS 7.50MM BLACK