0429.375WRM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0429.375WRM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0429.375WRM
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0429.375WRM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0429.375WRM
Tau Wae 0429.375WRM Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4110 pcs Pepa Raraunga 0429.375WRM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.125" L x 0.060" W x 0.045" H (3.18mm x 1.52mm x 1.14mm) Raupapa 429
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 0429.375
429.375WR
429.375WRM
F1231TR
R429.375
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0028
DC Resistance 0.375 Ohms Whakatauranga onamata 375mA