04200005UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04200005UR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD
Ngā Rauemi: 04200005UR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04200005UR
Tau Wae 04200005UR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66666 pcs Pepa Raraunga 04200005UR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi -
Raupapa PICO® 420 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 4200005UR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 21 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.038 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
04200006UR
04200006UR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 65691 pcs
Tikiake: 04200006UR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC 2SMD
I roto i te taonga: 82653 pcs
Tikiake: 04200003UR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MLX TERM SOCKET 22-24 BRASS
Tikiake: 0420241019.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD