0388010.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0388010.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0388010.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0388010.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0388010.MXEP
Tau Wae 0388010.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4431 pcs Pepa Raraunga 0388010.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 388 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 0388010.EP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 234.6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0072 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, K-MARK, PSE