0388002.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0388002.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0388002.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0388002.MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0388002.MXP
Tau Wae 0388002.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4183 pcs Pepa Raraunga 0388002.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 388 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0388002.P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 7.2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0522 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, PSE