0362.375H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0362.375H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE .375A 250V FAST 8AG UL
Ngā Rauemi: 0362.375H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0362.375H
Tau Wae 0362.375H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE .375A 250V FAST 8AG UL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4103 pcs Pepa Raraunga 0362.375H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.000" L (6.35mm x 25.40mm)
Raupapa 362 Wā Whakautu Fast
Packaging - Paa / Case 8AG, 1/4" x 1"
Ētahi Ingoa 362.375
362.375H
H362.375
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 375mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0362.375V
0362.375V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 375MA 32VAC/VDC 8AG
I roto i te taonga: 5535 pcs
Tikiake:
RFQ
0362.125V
0362.125V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 32VAC/VDC 8AG
I roto i te taonga: 4929 pcs
Tikiake:
RFQ
0362.250V
0362.250V
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 32VAC/VDC 8AG
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .045-.065 SOLDER
Tikiake: 0362-0-15-80-23-80-10-0.pdf
0362.125H
Whakaahuatanga: FUSE .125A/250V 8AG FAST ACTING
Tikiake: 0362.125H.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Tikiake: 0362-0-15-80-23-27-10-0.pdf
0362.750V
0362.750V