03560010Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03560010Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03560010Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.03560010Z.pdf2.03560010Z.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03560010Z
Tau Wae 03560010Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5285 pcs Pepa Raraunga 1.03560010Z.pdf2.03560010Z.pdf
Tuhinga 600V Kāhua Whakamutunga Screw Terminal
Raupapa 356 Ētahi Ingoa 03560010Z-ND
356010
F4940
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 10
Momo Purihi Block Momo Momo Cartridge
Rahi Whakairo 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related 3AG
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Block 15A 600V 10 Circuit Cartridge Chassis Mount Whakatauranga onamata 15A