033707.5PX2S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 033707.5PX2S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE MICRO3 BLDE 32V SILVER 7.5A
Ngā Rauemi: 033707.5PX2S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 033707.5PX2S
Tau Wae 033707.5PX2S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE MICRO3 BLDE 32V SILVER 7.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236025 pcs Pepa Raraunga 033707.5PX2S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.567" L x 0.165" W x 0.417" H (14.40mm x 4.20mm x 10.60mm)
Raupapa MICRO2™ Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Ētahi Ingoa 33707.5PX2S Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 47 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.0108 Ohms Whakatauranga onamata 7.5A