0327015.ZXT
Hua Hua
Tau Wae: 0327015.ZXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MICRO
Ngā Rauemi: 0327015.ZXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0327015.ZXT
Tau Wae 0327015.ZXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 15A 32VDC BLADE MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5747 pcs Pepa Raraunga 0327015.ZXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
Raupapa MICRO2™ 327 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Micro
Ētahi Ingoa 0327015ZXT
327015.ZXT
327015ZXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 189 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.0048 Ohms
Whakatauranga onamata 15A Tae Blue