032601.2H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
032601.2H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 032601.2H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 032601.2H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 032601.2H
Tau Wae 032601.2H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4579 pcs Pepa Raraunga 032601.2H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 326 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 032601.2
326 01.2(BULK)
32601.2(BULK)
F469
H32601.2
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 22 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.284 Ohms
Whakatauranga onamata 1.2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
032601.2HXP
032601.2HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1.2A 250VAC 125VDC 3AB