0326.375MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0326.375MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0326.375MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0326.375MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0326.375MXP
Tau Wae 0326.375MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 375MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76911 pcs Pepa Raraunga 0326.375MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa 326
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.2 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 2.155 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 10kA DC