0325030.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325030.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325030.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Ngā Rauemi: 0325030.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325030.HXP
Tau Wae 0325030.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52546 pcs Pepa Raraunga 0325030.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Raupapa 325
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 0325030.HXP-ND
0325030HXP
325030.P
325030P
F4852
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1690
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0019 Ohms
Whakatauranga onamata 30A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A AC, 600A DC Whakaaetanga CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03251.25HXP
03251.25HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 52901 pcs
Tikiake: 03251.25HXP.pdf
RFQ
0325030.H
0325030.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 30A 125VAC 3AB 3AG