0325025.MXWP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325025.MXWP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 250V SB WOUND PT 3AB 25A
Ngā Rauemi: 0325025.MXWP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325025.MXWP
Tau Wae 0325025.MXWP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE 250V SB WOUND PT 3AB 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80126 pcs Pepa Raraunga 0325025.MXWP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Ceramic Ko te poari 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 325025.MXWP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.5kA Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Waehanga Kaihanga 0325025.MXWP Momo Purihi 0.0032 Ohm
Whakaahuatanga FUSE 250V SB WOUND PT 3AB 25A DC Resistance 4682
Whakatauranga onamata 25A I teie nei - Te rerenga -