0325020.MXF42P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325020.MXF42P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Ngā Rauemi: 1.0325020.MXF42P.pdf2.0325020.MXF42P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325020.MXF42P
Tau Wae 0325020.MXF42P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84046 pcs Pepa Raraunga 1.0325020.MXF42P.pdf2.0325020.MXF42P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Raupapa 325
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Ētahi Ingoa 0325020MXF42P
325020.MXF42P
325020MXF42P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 575
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0034 Ohms
Whakatauranga onamata 20A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 400A AC, 600A DC Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, UL