0325.150H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.150H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325.150H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0325.150H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325.150H
Tau Wae 0325.150H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5293 pcs Pepa Raraunga 0325.150H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 325.150
325.150H
H325.150
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.143 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 15.3 Ohms
Whakatauranga onamata 150mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0325.175MXP
0325.175MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 175MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 76214 pcs
Tikiake: 0325.175MXP.pdf
RFQ
0325.175H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4907 pcs
Tikiake: 0325.175H.pdf
RFQ
0325.150HXP
0325.150HXP
Whakaahuatanga: FUSE CERM 150MA 250VAC 3AB 3AG