0325.010H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0325.010H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0325.010H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0325.010H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0325.010H
Tau Wae 0325.010H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4330 pcs Pepa Raraunga 0325.010H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 325 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 325.010
325.010H
H325.010
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00148 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 3300 Ohms
Whakatauranga onamata 10mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0325.010MXP
0325.010MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 40454 pcs
Tikiake: 0325.010MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 67759 pcs
Tikiake: 0325-0-15-80-34-27-10-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0325-0-15-80-34-14-10-0.pdf
0325.010HXP
0325.010HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0325.010HXP.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 31MA 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 0325.031MXP.pdf
0325.010VXP
0325.010VXP
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .032-.046 PRESSFIT
0325.031HXP
0325.031HXP