03221.25MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03221.25MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03221.25MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 03221.25MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03221.25MXP
Tau Wae 03221.25MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.25A 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4062 pcs Pepa Raraunga 03221.25MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa 322
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.156 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0804 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, cULus, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: YOKE CLAMP W/GN-YLW HOOD 6MM