03181.75H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03181.75H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03181.75H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 03181.75H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03181.75H
Tau Wae 03181.75H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4265 pcs Pepa Raraunga 03181.75H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 3181.75
3181.75H
H31801.75
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 3.6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.085 Ohms
Whakatauranga onamata 1.75A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03181.25MXP
03181.25MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 148276 pcs
Tikiake: 03181.25MXP.pdf
RFQ
03181.75VXP
03181.75VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.75A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 28607 pcs
Tikiake:
RFQ
03181.75HXP
03181.75HXP