0318.150HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.150HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318.150HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318.150HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318.150HXP
Tau Wae 0318.150HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72684 pcs Pepa Raraunga 0318.150HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 318.150P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.0055 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 5.13 Ohms Whakatauranga onamata 150mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0318.150H
0318.150H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG