0318.062HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.062HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0318.062HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0318.062HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0318.062HXP
Tau Wae 0318.062HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52724 pcs Pepa Raraunga 0318.062HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 318 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 318.062P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.000249 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 24.7 Ohms Whakatauranga onamata 62mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
I roto i te taonga: 93747 pcs
Tikiake: 0318-3-05-21-00-00-01-0.pdf
RFQ
0318.062MXP
0318.062MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 60899 pcs
Tikiake: 0318.062MXP.pdf
RFQ
0318.100VXP
0318.100VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: FERRULE 35.0/30 2AWG 1=50PCS
Tikiake: 0317200000.pdf
0318.100HXP
0318.100HXP
Tikiake: 0318.100HXP.pdf
Tikiake: 0318.100MXP.pdf
0318.062H
0318.062H
Tikiake: 0318.062H.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0318.100H.pdf
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel