03152.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03152.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03152.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 03152.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03152.25H
Tau Wae 03152.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5794 pcs Pepa Raraunga 03152.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Raupapa 315 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 3152.25
3152.25H
H3152.25
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 121 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.096 Ohms
Whakatauranga onamata 2.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
03152.25MXP
03152.25MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 74372 pcs
Tikiake: 03152.25MXP.pdf
RFQ
03151.25HXP
03151.25HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 101978 pcs
Tikiake: 03151.25HXP.pdf
RFQ
03152.25HXP
03152.25HXP