0315030.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315030.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0315030.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0315030.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0315030.MXP
Tau Wae 0315030.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 30A 32VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100037 pcs Pepa Raraunga 0315030.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Raupapa 315 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 26900
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0012 Ohms
Whakatauranga onamata 30A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A Whakaaetanga UL