031502.8H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031502.8H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 031502.8H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.8A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 031502.8H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 031502.8H
Tau Wae 031502.8H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.8A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5417 pcs Pepa Raraunga 031502.8H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Raupapa 315 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 31502.8
31502.8H
H31502.8
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 170 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.067 Ohms
Whakatauranga onamata 2.8A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL