031501.2MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031501.2MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 031501.2MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 031501.2MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 031501.2MXP
Tau Wae 031501.2MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72430 pcs Pepa Raraunga 031501.2MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Raupapa 315 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 21.5
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.278 Ohms
Whakatauranga onamata 1.2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, CSA, PSE, UL