0315.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0315.062H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0315.062H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0315.062H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0315.062H
Tau Wae 0315.062H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga 0315.062H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.275" L (6.99mm x 32.39mm)
Raupapa 315 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa 315.062
315.062H
H315.062
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.021 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 91 Ohms
Whakatauranga onamata 62mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0315.031MXP
0315.031MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 31MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 55710 pcs
Tikiake: 0315.031MXP.pdf
RFQ
0315.062HXP
0315.062HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG