0314030.MX52LP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0314030.MX52LP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 30A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0314030.MX52LP
Tau Wae 0314030.MX52LP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 30A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68149 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 314 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0314030.X52LP
314030.MX52LP
314030.X52LP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2490 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.00182 Ohms Whakatauranga onamata 30A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, KC, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0314030.VXP
0314030.VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 30A 250VAC 150VDC 3AB
I roto i te taonga: 19982 pcs
Tikiake: 0314030.VXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN SEALED HOUSING 2POS .100"
I roto i te taonga: 114837 pcs
Tikiake: 0314032100.pdf
RFQ
0314030.H
0314030.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Tikiake: 0314030.H.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1X6 GETMETAL W/CPA BLK
Tikiake: 0314026110.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB
Tikiake: 0314025.VXP.pdf
0314030.MXP
0314030.MXP
Tikiake: 0314030.MXP.pdf
Whakaahuatanga: MX64 FEM 1X2 MXMETAL WOCPA BLK P
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1X2 MXMETAL W/CPA BLK
0314025.MX52LP
Tikiake: 0314025.MX52LP.pdf
0314030.HXP
0314030.HXP
Tikiake: 0314030.HXP.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1X2 MXMETAL W/CPA GRY
Tikiake: 0314025.MXP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel