03131.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
03131.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03131.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 03131.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03131.25H
Tau Wae 03131.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4735 pcs Pepa Raraunga 03131.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 03131.25
03131.25M
313 1.25(BULK)
3131.25(BULK)
F321
H3131.25
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 24 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.258 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED BASE S-6 LG PANEL INDICATOR
I roto i te taonga: 1446 pcs
Tikiake:
RFQ
03131.25VXP
03131.25VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 28415 pcs
Tikiake:
RFQ
03131
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: ABRASIVE CLOTH SANDING ROLL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6.3A 250VAC 3AB 3AG
Kaihanga: Dialight
031306.3HXP
031306.3HXP
Tikiake: 031306.3HXP.pdf
031306.3MXP
031306.3MXP
Tikiake: 031306.3MXP.pdf
03131.25HXP
03131.25HXP
Tikiake: 03131.25HXP.pdf
031306.3H
031306.3H
Tikiake: 031306.3H.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK DISCONNECT GRAY
Tikiake: 0313085.pdf
Tikiake: 03131.25MXP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel