031303.2H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031303.2H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 031303.2H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3.2A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 031303.2H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 031303.2H
Tau Wae 031303.2H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3.2A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4846 pcs Pepa Raraunga 031303.2H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 031303.2
031303.2M
313 03.2(BULK)
31303.2(BULK)
F330
H31303.2
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 209 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0525 Ohms
Whakatauranga onamata 3.2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0313025.MXP
0313025.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 93965 pcs
Tikiake: 0313025.MXP.pdf
RFQ
031303.2HXP
031303.2HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.2A 250VAC 3AB 3AG