0313007.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313007.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313007.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313007.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313007.H
Tau Wae 0313007.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4880 pcs Pepa Raraunga 0313007.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313007
0313007.M
0313007H
313 007(BULK)
313007(BULK)
F334
H313007
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 347 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0127 Ohms
Whakatauranga onamata 7A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0313005.VXIDP
0313005.VXIDP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 21932 pcs
Tikiake:
RFQ
0313007.HXIDP
0313007.HXIDP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 59347 pcs
Tikiake: 0313007.HXIDP.pdf
RFQ
0313007.HXID
0313007.HXID