0313005.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313005.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313005.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313005.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313005.H
Tau Wae 0313005.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5525 pcs Pepa Raraunga 0313005.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313005
0313005.M
0313005H
313 005(BULK)
313005(BULK)
F332
H313005
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 140 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0212 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0313005.VXIDP
0313005.VXIDP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 5A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 21932 pcs
Tikiake:
RFQ
0313005.HXP
0313005.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 93777 pcs
Tikiake: 0313005.HXP.pdf
RFQ
0313005.HXIDP
0313005.HXIDP