0313.800H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.800H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313.800H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313.800H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313.800H
Tau Wae 0313.800H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4089 pcs Pepa Raraunga 0313.800H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313.800
0313.800M
313 .800(BULK)
313.800(BULK)
F318
H313.800
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.55 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0313.750HXP
0313.750HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 129883 pcs
Tikiake: 0313.750HXP.pdf
RFQ
0313.700VXP
0313.700VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 700MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 25133 pcs
Tikiake:
RFQ
03130
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: ABRASIVE CLOTH SANDING ROLL
Tikiake:
0313.800HXP
0313.800HXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 800MA 250VAC 3AB 3AG